Back on Track tooted aitavad:

  • leevendada valusid;
  • ravida põletikukoldeid;
  • taastada liigeste painduvust;
  • alandada paistetust;
  • liigest toestada ja vähendada lihaspingeid;
  • sportlastel taastuda ja parandada sooritusvõimet.


Kuidas osta

Kaupade tellimine ja kohaletoimetamine

Kauba tellimiseks tuleb soovitud tooted valida  ostukorvi ning saata ära tellimus. Seejärel saadetakse Teile e-mailile ka tellimuse kinnitus. NB! See ei ole arve!
Ostusoovist on võimalik teatada ka e-maili (info@alante.eu) teel.

Arve saadetakse Teie e-mailile 3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist (tööpäevad on E-R).

Postikulu Eesti piires SmartPOSTiga automaati ning Omnivaga postkontorisse saates on 2€, POST24-ga saates 3€. Üle 100 € tellimuste juures maksame postikulu meie. Teistesse riikidesse saates on hind kokkuleppel ostjaga.
Kaupa on võimalik etteteatamisel teisipäeviti kätte saada ka Tallinnas Tere Tennisekeskuses (Sõjakooli 10) asuvast Šivaya Massaažisalongist ning sellisel juhul toodete hinnale postikulu ei lisandu.

Koralliklubi tooteid saab tellida ainult e-maili või telefoni teel!
Koralliklubi toodete püsikliendiks saab ennast registreerida lingilt. 
 https://coralorder.com/et/registration/?REF_CODE=084984988784

Arve tasumisel kinnitate, et olete lugenud ja nõustute Alante OÜ kodulehel olevate tellimistingimustega.
Kauba postitame 3 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist.

Ehkki üldjuhul on meil olemas kõik tooted, mille juures on tellimist võimaldav number, võib vahel siiski jjuhtuda, et mõni toote number/suurus on ootamatult otsa lõppenud ning sellest teavitame Teid siis esimesel võimalusel. Sellisel juhul võtab uue toote tellimine enamasti aega 1 kuni 2 nädalat.

Tellimuse jõustumine
Tellimus jõustub hetkest, kui arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud vastavalt esitatud arvele meie arvelduskontole.

Hinnad
Kõik kodulehel olevate kaupade hinnad  sisaldavad käibemaksu,
Alante OÜ jätab endale õiguse hindasid muuta.
Kauba juures olevad hinnad ei sisalda saatmiskulu.

Toodete tagastamine
Ostjal on õigus taganeda tellimusest 14 päeva jooksul alates kauba vastuvõtmisest Sobimatust või rikutud kaubast tuleks teatada 3 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.  Lepingust taganemiseks peab ostja tegema e-maili teel vastavasisulise kirjaliku avalduse ning tagastama seejärel tellitud kauba. Tagastatud kauba eest tasutud summa kantakse ostja pangakontole 14 päeva jooksul pärast tagastatud kauba kättesaamist. 
Tagastatav kaup peab olema kandmisjälgedeta ning kaup peab olema rikkumatus originaalpakendis! Loomade tooted ei tohi olla karvased!
Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb ostjal hüvitada asja väärtuse vähenemine.
Kui toodet on kasutatud ka pärast vea ilmnemist, ei rahuldata ostja pretensioone. Kaupa ei ole võimalik tagastada, kui kauba puudus on tingitud kauba ebaotstarbekast ja valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest.
Alante OÜ lahendab arusaamatused oma klientidega läbirääkimiste teel. Kui osapooled siiski ei leia sobivat lahendust, lahendatakse erimeelsused seadusega ettenähtud korras.

Kliendi konfidentsiaalsus
Alante OÜ ei väljasta ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamisega seotud osapooltele.
Kampaanias osaledes annate Alante OÜ-le õiguse kasutada ja avaldada oma andmeid ettevõtte poolt hallatavatel veebilehtedel.

NB! Kui peaks üles kerkima probleeme, mida eelpooltoodud teksti järgi ei suudeta lahendada, siis lähtutakse lahendi leidmisel Riigi Teatajas ära toodud Võlaõigusseadusest https://www.riigiteataja.ee/akt/961235.