Back on Track tooted aitavad:

  • leevendada valusid;
  • ravida põletikukoldeid;
  • taastada liigeste painduvust;
  • alandada paistetust;
  • liigest toestada ja vähendada lihaspingeid;
  • sportlastel taastuda ja parandada sooritusvõimet.


Kibuvitsapulber, mahetoode (immuunsus, liigesed)

E-pood > TOIDULISANDID >Kibuvitsapulber, mahetoode (immuunsus, liigesed)
WellAware Kibuvitsapulber (purustatud kibuvitsamarjad) 200 g, 1000 g, 1500 g

Mahetoode  
                                                      
                

100% purustatud kibuvitsamarjad (Rosa canina)
Päritolumaa Tšiili. Säilitada jahedas ja kuivas kohas.

Kasutamine: Soovitatav päevane annus inimestele ca 5 g, koertele 3...4 g/10 kg kohta (1/4 mõõtlusikatäit) ja hobustele 5...10 g/100 kg kohta.
NB! Koertele mõeldud pulber on peenem (topeltjahvatusega), mis on sobilikum koerte seedesüsteemi eripäradele.


Koostis: 100-s grammis sisaldub: C-vitamiin 17 mg (20% RI), E-vitamiin 2,5 mg (20% RI). Vähemal määral sisaldab ka kaaliumit, kaltsiumit, magneesiumit, foolhapet, bioflavonoide, lükopeeni ja pektiine. Seemneid on pulbris ainult 2%.
Toorvalku 100-s grammis 2,75 g, toorkiudu 12 g.
Toode toetab paljusid keha funktsioone, aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, ennetada haigusi ning parandada  liigeste liikuvust.


Taani teadlaste poolt läbiviidud uuringud näitavad, et kibuvitsapulbris leiduvad galaktolipiidid mõjuvad põletikuvastaselt ja vähendavad liigesevalu. Väheneb liigeste jäikus ja paraneb liikuvus ning tänu sellele paraneb ka inimese toimetulemine oma igapäevaste toimetustega. Üha rohkem reumatolooge ja perearste kogu maailmas on huvitatud koer-kibuvitsa valuvaigistavast toimest. See toime avaldub vaid eritöötlemise tulemusena, sest koer-kibuvitsas sisalduvad galaktolipiidid on tundlikud kõrgele temperatuurile.

Kibuvitsapulbri valmistamisel on kasutatud metsikult kasvavate koer-kibuvitsade (Rosa Canina) marju, mida pole ei väetatud ega mürgitatud. Marjad on kuivatatud ahjus, madalal temperatuuril, mis aitab neis säilitada C- ja B- vitamiine. Kogu kuivatusprotsess on toimunud täieliku kontrolli all ja jälgides, et viljaliha veesisaldus väheneks ühtlaselt ja samal temperatuuril.

Juba 2-4 kibuvitsamarja suudab korvata meie C vitamiini vajaduse päevas. Nad suudavad parandada ka ainevahetushäireid ja südame- ja veresoonkonna haigusi ning on väga olulisel kohal liigesehaiguste ravil! Kibuvitsapreparaatidel on kuse- ja sapieritust ergutav, üldtugevdav, põletiku- ja ateroskleroosivastane ning verejooksu peatav toime, nad reguleerivad organismis toimuvaid hapendumisprotsesse, suurendavad hormoonide sünteesi, fermentide aktiivsust ja kudede uuenemist. Tõstavad organismi vastupanuvõimet väliskeskkonna ebasoodsaile tegureile.Kibuvitsamarja tee on tõhusaks abimeheks mao- ja kaksteistsõrmik haavandtõve, naistehaiguste, avitaminoosi, kõrgvererõhutõve ja ateroskleroosi profülaktikaks, mitmete ägedate ja krooniliste haiguste puhul, kui nendega kaasneb C vitamiini kaotus. Kibuvitsa preparaaate kasutatakse nakkushaiguste, kehvveresuse, luumurdude, potentsi tõstmise, unehäirete, bronhiidi, tuberkuloosi, põiekivide, maokatarri, maomahla alahappesuse ja fermendi vaeguse, neeru ja põiehaiguste ning tursete korral.

Tootja: Back on Track AB, Sofielundsgatan 5A,753 23 Uppsala, Rootsi.


Artikkel kibuvitsast http://alkeemia.ee/artiklid/Kibuvits-on-kallim-kullast/l-24/c-1842/

 

Tootevalikud:
Nimetus Hind
Kibuvitsapulber 200 g inimestele 12.60 EUR
 
Kibuvitsapulber 1000 g inimestele 33.00 EUR
 
Kibuvitsapulber 1000 g koertele 31.00 EUR
 
Kibuvitsapulber 1500 g hobustele 43.00 EUR
 
Seotud tooted: