Back on Track tooted aitavad:

  • leevendada valusid;
  • ravida põletikukoldeid;
  • taastada liigeste painduvust;
  • alandada paistetust;
  • liigest toestada ja vähendada lihaspingeid;
  • sportlastel taastuda ja parandada sooritusvõimet.


Lagrits Coral (immuunsus, hingamisteed,seedetrakt)

E-pood > MUUD TOOTED > Lagrits Coral (immuunsus, hingamisteed,seedetrakt)

Coral Licorice Root  

Koostis:
Lagritsa-magusjuure deglütsürrütsiinekstrakt, lagritsa-magusjuure ekstrakt, ingveri ekstrakt, abiained

Ühes purgis on 100 tabletti.


Kasutamine:

  • hingamisteede haigused (bronhiit, kopsupõletik jt);

  • ​seedetrakti haigused (mao- ja kaksteistsõrmiksoole limaskesta erosioonid, kroonilised maksa- ja sapiteede haigused);

  • Addisoni tõbi (pronksihaigus);

  • neerupealsete koore hüpofunktsioon, äge ja krooniline püelonefriit.

Coral lagrits - see on kompleksne põletikuvastane, rögalahtistav, immuunsust korrigeeriv vahend tervise taastamiseks ja hoidmiseks!
Lagritsa populaarsusest räägib ka Hiina meditsiini vanim mälestusmärk "Ravimtaimeraamat". Aastatuhandeid on Hiina arstid pidanud lagritsajuurt esimese klassi aktiivkomponendiks ning nad püüdsid seda lisada kõikidesse ravimtaimesegudesse, kuna see suurendas teiste ravimite toimet, olles nende "saatjaks". Samuti oli see võimeline neutraliseerima organismi sattunud toksiine. Lagritsajuur kuulub ka diureetiliste teede koostisesse, sellest valmistatakse rögalahtistavaid vahendeid  ja samuti sisaldab see aktiivaineid, mida kasutatakse gastriidi ning mao- ja kaksteistsõrmiksoole haavandite korral.

Aktiivkomponentide toime:

Lagritsajuur ehk  magusjuur sisaldab glükosiidi glütsürritsiin, triterpeensaponiini, sahharoosi, flavonoide, eeterlikku õli, C-vitamiini, kollast pigmenti, mineraalsooli, lima, pektiine jt bioaktiivseid aineid.
Lagritsa rögalahtistav toime on seotud juurte glütsürritsiinisisaldusega, mis suurendab ülemiste hingamisteede sekretoorset funktsiooni ja suurendab hingetoru ning bronhide ripsepiteeli aktiivsust.
Äärmiselt oluline on, et see on oma ehituselt ja toimelt lähedane tugeva põletikuvastase toimega steroidhormoonidele, mida toodab neerupealste koor. Lisaks stimuleerib see ka neerupealiste hormoonide tootmist.
Taimes sisalduvad saponiinid ärritavad mitte ainult hingamisteede, vaid ka teiste organite limaskesti, suurendades seejuures nende näärmete sekretsiooni. Just seepärast lisatakse lagritsat rögalahtistavate vahendite, diureetikumide ja lahtistite koostisesse.
Tänu flavonoidühenditele avaldavad lagritsast valmistatud tooted spasmolüütilist mõju bronhide ja veresooneseinte silelihastele.
Polüsahhariidid on üks peamisi energiaallikaid, normaliseerivad valgu ja süsivesikute ainevahetust, osalevad immuunprotsessides, on antibiootilise ja viirusevastase toimega. 


Tellimiseks saada palun kiri info@alante.eu