Alante Tervisepood

  

Eesti English Русский
Menüü

          Back on Track
         
tooted aitavad:

  • leevendada valusid;
  • ravida põletikukoldeid;
  • taastada liigeste painduvust;
  • alandada paistetust;
  • liigest toestada ja vähendada lihaspingeid;
  • sportlastel taastuda ja parandada sooritusvõimet.
        
Otsi

 

Sisestused puuduvad

 


PADMA Basic- immuunsüsteem

E-pood > TOIDULISANDID >PADMA Basic- immuunsüsteem

Tootja:
 PADMA AG, Šveits. EU levitaja : PADMA Europe GmbH, AT-1130 Viin, Austria


Koostis:

1 päevane kogus (4 kapslit) sisaldab: 
Saussurea costus (FaIc.) Lipschitz 160 mg, Cetrarla islandica (L.) 160 mg, Azadirachta indica A. Juss 140 mg, Elettaria cardamomum Maton var. Minuscula Burkill 120 mg, Terminalia chebula Rertz 120 mg, Pterocarpus santalinus L.f. Pterocarpus soyanxii TAUB. 120 mg, Pimenta dioica (L.) Merr. 100 mg, Aegle marmelos (L.) Correa 80 mg, Aquilegia vulgaris L. 60 mg, Glycyrrhiza glabra L. 60 mg, Plantago lanceolata L. s.l. 60 mg, Polygonum aviculare L. s.l. 60 mg, Potentilla aurea L. 60 mg, Syzygium aromaticum (L.) Merr. et L. M. Perry 48 mg, Kaempferia galanga L. 40 mg, Sida cordifolia L. 40 mg, Valeriana officinalis L.s.l. 40 mg, Lactuca sativa var. capitata L. 24 mg, Calendula officinalis L. 20 mg, nat. camphorCinnamomum camphora (L.) Sieb. 16 mg


Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid). Sisaldab ainult looduslikke komponente.


Netokogus: 30g = 60 kapslit, 0.5 g tükk


Kasutamine:
Soovitatav päevane annus 2 – 4 kapslit enne peamist toidukorda või selle ajal koos klaasi veega.


Loe toote kohta pikemalt siit.

Tähelepanu! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi.

Vastunäidustus: 
Individuaalne taimede talumatus.

Säilitamine: 
Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.


Täpsemad selgitused:

Mis on PADMA Basic ja millal seda kasutada?
PADMA BASIC on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Gabur 25”.   Tiibeti traditioonilise meditsiini kohaselt sõltub inimese tervis kehas teguseva kolme energia – tuul (rLung), tuli ehk sapp (Tripa), maa-vesi ehk lima (Badgan) – tasakaalust. Gabur 25 sisalduvad ained tasakaalustavad kõiki kolme kehaenergiat ning nendega seotud organeid. 

PADMA BASICU kohta on avaldatud üle 50 uuringu. See retsept on oma turvalisust ja efektiivsust tõestanud väga mitmes teaduslikus uuringus.

Millal peaks PADMA Basicu võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?
PADMA BASICut ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

Kas PADMA Basicut võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?
Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Basicu kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

PADMA Basic ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Millised on PADMA Basic võimalikud kõrvaltoimed?
Senini ei ole PADMA Basic kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 


Tootevalikud:
Nimetus Hind
PADMA Basic 19.00 EUR
 

Vt                                       ALANTE OÜ Looküla, 74311 Anija vald, Harjumaa Tel.+372 56 916925    
                                    E-mail: info@alante.eu
Koduleht Elitec'st