Alante Tervisepood

  

Eesti English Русский
Menüü

          Back on Track
         
tooted aitavad:

  • leevendada valusid;
  • ravida põletikukoldeid;
  • taastada liigeste painduvust;
  • alandada paistetust;
  • liigest toestada ja vähendada lihaspingeid;
  • sportlastel taastuda ja parandada sooritusvõimet.
        
Otsi

 

Sisestused puuduvad

 


PADMA Digestin - seedimine

E-pood > TOIDULISANDID >PADMA Digestin - seedimine

Tootja:
 PADMA AG, Šveits. EU levitaja : PADMA Europe GmbH, AT-1130 Viin, Austria

Koostis:
1 päevane kogus (6 kapslit) sisaldab: Punica Granatum L. 1224 mg, Alpinia officinarum Hance 612 mg, Piper longum L. 153 mg, Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill 76.5 mg, Cinnamomum aromaticum Nees 76.5 mg.

Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid). Sisaldab ainult looduslikke komponente.Toidulisand

Netokogus: 20g = 40 kapslit, 0.5 g tükk

Kasutamine:
Soovitatav päevane annus 2 – 6 kapslit: 1 – 2 kapslit enne hommiku-, lõuna- ja õhtusööki koos klaasi veega.

Pikemalt saab toote kohta lugeda siit.


Tähelepanu! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi.

Vastunäidustus: 
Individuaalne taimede talumatus.

Säilitamine: 
Hoida toatemperatuuril kuivas ja pimedas, lastele kättesaamatus kohas.


Täpsemad selgitused:

 
Mis on PADMA Digestin ja millal seda kasutada?
PADMA Digestin on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Se ‘bru 5” (hääldus: Sedru 5). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul seedekuumust tõstvad ja tasakaalustavad omadused. Seedimise kvaliteet sõltub Tiibeti meditsiini seisukohalt suures osas toimivast lima (Badgan) energiast ja piisavast seedekuumusest. Limaenergia tasakaalutus avaldub raskustundena mao ja soolestikupiirkonnas, puhitustena, aeglase ainevahetusena, halva söögiisuna, väsimuse ja loidusena.
Tulenevalt Tiibeti meditsiini üldistest põhimõtetest sisaldab PADMA Digestin väga mitmeid koostisosi, mis tegutsevad organismi erinevate funktsioonide juures (mitmesihtmärgiline kontseptsioon). Erinevad komponendid toetavad üksteise toimet (sünergiat) ning samal ajal on igasugused võimalikud kõrvalmõjud minimeeritud. Keha on seeläbi võimeline säilitama palju erinevaid iseregulatsiooni impulsse, mis on organismi tasakaalu aluseks.
Toodet kasutatakse enamasti järgnevate sümptomite korral: nõrk ja aeglane seedimine, tasakaalutused seedimisel, raskustunne ja punnis tunne mao piirkonnas, puhitused, gaasid, halb söögiisu (k.a. haigusest taasutmise perioodil)
 
Millal peaks PADMA Digestini võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?
PADMA Digestinit ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia või ülitundlikkus tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 
Kas PADMA Digestinit võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?
Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Digestint kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 
Kuidas PADMA Digestinit kasutada?
Kui arst ei ole määranud teisiti, võta 1 – 2 kapslit enne hommiku-, lõuna- ja õhtusööki koos klaasi võimalikult sooja veega. PADMA Digestini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 
Millised on PADMA Digestini võimalikud kõrvaltoimed?
Senini ei ole PADMA Digestini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 
Mida veel peaks PADMA Digestini kasutamisel silmas pidama?
Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Digestinit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.
Tootevalikud:
Nimetus Hind
PADMA Digestin 17.00 EUR
 

Vt                                       ALANTE OÜ Looküla, 74311 Anija vald, Harjumaa Tel.+372 56 916925    
                                    E-mail: info@alante.eu
Koduleht Elitec'st