Back on Track tooted aitavad:

  • leevendada valusid;
  • ravida põletikukoldeid;
  • taastada liigeste painduvust;
  • alandada paistetust;
  • liigest toestada ja vähendada lihaspingeid;
  • sportlastel taastuda ja parandada sooritusvõimet.


PADMA Nervotonin - stress ärevus, kurnatus, unetus

E-pood > TOIDULISANDID >PADMA Nervotonin - stress ärevus, kurnatus, unetus
Tootja:
PADMA AG, Šveits. EU levitaja : PADMA Europe GmbH, AT-1130 Viin, Austria
Koostis:
Päevane kogus (4 kapslit) sisaldab: Choerospondias axillaris 240 mg, Guaiacum coulteri 200 mg, Terminalia chebula 160 mg, Saussurea costus 160 mg, Myristica fragrans 160 mg, Ferula assa-foetida 140 mg, Syzygium aromaticum 120 mg, Bombax ceiba 120 mg, kaolin 120 mg, Boswellia carteri 80 mg, Trigonella foenum-graecum 60 mg.  
Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid).

Sisaldab ainult looduslikke komponente!


Kasutamine:
Soovitatav päevane annus on 2-4 kapslit.
1-2 kapslit võtta hommikul 0,5-1 tund enne sööki ja 1-2 kapslit õhtul 1 tund pärast sööki koos klaasi veega.
Loe toote kohta pikemalt
  siit. 


Täpsemad selgitused:
PADMA Nervotonin on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Sveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Srog ‘zin 10” (hääldusega: Sogzin). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul kootav maitse (kokkutõmbav, kuivatav efekt suus) ja soojendavad omadused. See on väga oluline tuule (Lung) energia tasakaalustamiseks meie kehas. 
Toodet kasutatakse enamasti järgnevate sümptomite korral: unetus, raskused uinumisel. raskused ärkamisega või hommikune väsimustunne (pole suutnud välja puhata), sage ärevustunne, seletamatud hirmud, kergesti ärritumine, närvilisus,  domineeriv depressiivne meeleolu, sisemine rahutus, kurnatuse tunne, kurbus jt meeleoluhäired, keskendumisraskused., häiritus, hajameelsus, sagedased kaela- ja õlapiirkonna lihaspinged, peavalud ning raskus- ja ebamugavustunded rinnakupiirkonnas. Tiibeti ravitarkuste kohaselt taastab see 10 taime kombinatsioon sisemise rahu ja tasakaalu läbi vähenenud ärrituvuse, parema tähelepanuvõime, kõrgema unekvaliteedi, stressitaluvuse, selgema mälu ning kurnatuse ja apaatia vähenemise.
Millal peaks PADMA Nervotonini võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?
PADMA Nervotoninit ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.
Kas PADMA Nervotoninit võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?
Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Nervotonin kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.
Kuidas PADMA Nervotoninit kasutada?
Võtta 2 kapslit hommikul ja 2 kapslit õhtul rikkaliku sooja veega, kui arst ei ole määranud teisiti. Parim viis on võtta kapslid 1 tund enne hommikusööki ja 1 tund pärast õhtusööki koos võimalikult kuuma liha- või köögivilja puljongiga. PADMA Nervotonini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.
Millised on PADMA Nervotonini võimalikud kõrvaltoimed?
Senini ei ole PADMA Nervotonini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.
Mida veel peaks PADMA Nervotonin kasutamisel silmas pidama?
Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Nervotoninit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.
Tootevalikud:
Nimetus Hind
PADMA Nervotonin 17.00 EUR